Інтелектуальне право

Кваліфікована юридична допомога та супроводження при реєстрації права інтелектуальної власності на території України та за кордоном

Економія Вашого часу та коштів

"Робота під ключ"

Гнучка система розрахунків

Вартість: від 10 000 гривень

Терміни: от 8 місяців

Телефон: +38 (063) 550 30 50

Інтелектуальне право в Україні знаходиться на початковому етапі розвитку. Ефективність органів державної влади в області контролю захисту прав інтелектуальної власності все ще не досягла того рівня, який би дозволив бути впевненим в захищеності своїх прав без використання кваліфікованого юридичного захисту інтересів із залученням фахівців-практиків, здатних кваліфіковано підготувати та направити відповідний кейс до контролюючих державних органів та відповідно відстояти інтереси клієнта.

Компанія «Булах та партнери» в змозі взяти на себе відповідальність по довгостроковому захисту прав інтелектуальної власності клієнта (немайнові особисті права захищаються безстроково). Разом з тим, наші спеціалісти постійно відстежують внесені зміни до законодавства, а також судові прецеденти в даній галузі права.

Комплекс послуг, що надаються в рамках практики інтелектуального та авторського права дозволяє захистити права, як один з найбільш цінних активів Клієнта - інтелектуальну власність та бренд. Ми надаємо наступні послуги: